Soru & Cevaplar

Bu alanda müşterilerinizin aklına takılan tüm soruları yanıtlamak adına bir Sıkça Sorulan Sorular kılavuzu oluşturabilirsiniz.Bu sayede müşterilerinizden alacağınız email, telefon iletişim isteklerini asgariye indirmiş olursunuz.

1. Neden Eticaretif?

Eticaretif, size bir eticaret sitesi açabilmeniz için gerekli herşeyi sunacaktır. Barındırma, yazılım ve teknik destek bunların başında gelmektedir. Bugün sıradan bir eticaret yazılımı ile sıradan bir eticaret sitesi açmak için bile, hosting ve belirli ek modüller için ücret ödemeniz gerektiğini siz de biliyorsunuz. Ancak konu teknik destek yada güncellemeye geldiğinde bu tür durumlarda karşınızda muhatap bulabilmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız.

Burada devreye giren Eticaretif, sizlere güvenli bir liman olmakla beraber , sunduğu eticaret alt yapısı ile anlık ve hızlı işlemler yapabilme kabiliyeti kazanmanızı sağlıyor.

Günün 24 saati sorularınızı yanıtlamak için bekleyen teknik destek ekibimiz ile her an kendinizi güvende hissedeceksiniz.

2. İnternet mağazalarında grafikler bir etken midir?

İnternet mağazalarını , beğenilen ve hoş gösteren ve bazılarının bu beğenilen ve hoş görülenlerin gölgesinde kalmasını sağlayan şey , bu websitelerinin tasarımından başka birşey değildir. İnternette bir mağaza sahibi olmanız satışlarınızın artacağı yada mutlaka bu işten para kazanacağınız anlamını taşımaz. Ama göze hoş gelen ve kullanıcılarda ilk izlenim olarak profesyonellik ve güven duygusunu oluşturabilecek tasarım ve görsel kullanmanız satışlarınızı artıracaktır.
 

Bu sayfayı şuradan değiştirebilirsiniz:

Admin Panel> Website> Sayfalar> Soru ve Cevaplar

eTicaretif